Katalog firm

A-Aaron

AAron to zakład pogrzebowy, który oferuje Wam kompleksowe usługi pogrzebowe. Wsparcie w takich chwilach jest bardzo ważne. Możecie być pewni, że nasi ludzie zajmą się wszystkim, począwszy od transportu zwłok, poprzez odpowiednią kosmetykę, po przygotowanie całej ceremonii pogrzebowej. Zapraszamy do kontaktu!

Kremacja zwłok

Zakład pogrzebowy AARON&ZEUS od wielu lat zajmuje się kompleksową organizacją tradycyjnych pochówków oraz kremacji zwłok. W toku działalności zdobyliśmy niezbędne doświadczenie, dzięki któremu doskonale znamy potrzeby naszych klientów, służymy im radą oraz pomocą w załatwianiu pogrzebowych formalności.
Usługa, jaką jest kremacja zwłok Katowice to coraz częstsza forma przygotowania ciała zmarłego do pochówku. Łączy się z mniejszymi kosztami, ale również pozwala na pożegnanie zmarłego takim, jakim był zapamiętany za życia. Bez względu na to jaką formę pochówku państwo wybiorą, nasza firma gwarantuje kompleksową i w pełni profesjonalną organizację pogrzebu.
Zdajemy sobie sprawę z tego, że mogą państwo potrzebować naszej pomocy o każdej porze, dlatego nasza firma przyjmuje telefony 24h na dobę. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko podjąć działania, mające na celu dopracowanie każdego szczegółu ceremonii pogrzebowej. Dzięki temu jesteśmy w stanie odciążyć naszych klientów i pomóc im w przeżywaniu tej ciężkiej chwili.

Kontakt

Ulica: Barlickiego 3

Kod: 40-820

Miejscowość: Katowice

http://uslugipogrzebowekatowice.com/

E-mail:

Tel.: 32 254-93-77


Podobne firmy

Zeus

Wybór naszego zakładu pogrzebowego jest gwarancją organizacji ceremonii pogrzebowej na najwyższym poziomie. Zeus nie tylko dba o oprawę samej uroczystości, ale także zajmuje się przewozem zwłok, przyg...