Katalog firm

A-Aaron

AAron to zakład pogrzebowy, który oferuje Wam kompleksowe usługi pogrzebowe. Wsparcie w takich chwilach jest bardzo ważne. Możecie być pewni, że nasi ludzie zajmą się wszystkim, począwszy od transportu zwłok, poprzez odpowiednią kosmetykę, po przygotowanie całej ceremonii pogrzebowej. Zapraszamy do kontaktu!

Transport zwłok

Jesteśmy renomowanym przedsiębiorstwem, działającym w branży funeralnej od wielu lat. Zajmujemy się profesjonalnym i kompleksowym przygotowaniem pięknej uroczystości pogrzebowej, w każdej wierze i obrządku. Bezpłatną usługą jest transport zwłok w Katowicach o czym informujemy na stronie http://uslugipogrzebowekatowice.com/miedzynarodowy-transport-zwlok/. Dysponujemy nowoczesnymi, odpowiednio przystosowanymi karawanami.
Odbieramy ciało osoby zmarłej z miejsca zgonu (szpital, hospicjum, dom opieki) i przewozimy do prosektorium, gdzie przebywa do czasu ustalenia terminu pogrzebu. Pomagamy w załatwianiu wszelkich spraw urzędowych, zasiłek pogrzebowy wypłacamy w ciągu 15 minut. W zakresie świadczonych przez nas usług znajduje się również międzynarodowy transport zwłok. Wspieramy rodzinę na każdym etapie załatwiania spraw formalnych, pomagamy wypełniać stosowne dokumenty, służymy profesjonalnym doradztwem. Dbamy o każdy szczegół uroczystości pogrzebowej.
Zapewniamy artystyczną oprawę (kwiaty, muzyka). Organizujemy przewóz żałobników z cmentarza na miejsce konsolacji. Transport zwłok i nie tylko.

Kontakt

Ulica: Barlickiego 3

Kod: 40-820

Miejscowość: Katowice

http://uslugipogrzebowekatowice.com/

E-mail:

Tel.: 32 254-93-77


Podobne firmy

Zeus

Wybór naszego zakładu pogrzebowego jest gwarancją organizacji ceremonii pogrzebowej na najwyższym poziomie. Zeus nie tylko dba o oprawę samej uroczystości, ale także zajmuje się przewozem zwłok, przyg...