Katalog firm

A-Aaron

AAron to zakład pogrzebowy, który oferuje Wam kompleksowe usługi pogrzebowe. Wsparcie w takich chwilach jest bardzo ważne. Możecie być pewni, że nasi ludzie zajmą się wszystkim, począwszy od transportu zwłok, poprzez odpowiednią kosmetykę, po przygotowanie całej ceremonii pogrzebowej. Zapraszamy do kontaktu!

Trumny

Specjalizujemy się w zakresie usług pogrzebowych niemal w każdej dziedzinie. Załatwiamy wszelkie formalności urzędowe, kremujemy i transportujemy zwłoki, przygotowujemy zmarłego do pochówku. W ofercie jest też profesjonalna obsługa żałobników ceremonii pogrzebowych, wynajem nowoczesnej specjalistycznej karawany Mercedes VITO 2 i możliwość przewozu uczestników pogrzebu (Mini-Busy 19 osobowe lub autobus).
Nasze trumny Katowice są ekologiczne, stąd brak w nich elementów lakierowanych, metalowych lub plastikowych.
Forma trumny może być tradycyjna lub minimalistyczna. Aby lepiej to zobrazować zapraszamy do siedziby firmy w Katowicach- trumny można obejrzeć i wybrać konkretny model.
Oprócz tego w naszej ofercie znajdziecie Państwo różnorodne wieńce i kwiaty do przyozdobienia trumny jak i konduktu żałobnego.
Po więcej informacji, cennik usług i wszystkie zasady zapraszamy do biura w Katowicach i na ciekawą stronę internetową zawierającą ofertę trumien http://uslugipogrzebowekatowice.com/trumny/.

Kontakt

Ulica: Barlickiego 3

Kod: 40-820

Miejscowość: Katowice

http://uslugipogrzebowekatowice.com/

E-mail:

Tel.: 32 254-93-77


Podobne firmy

Zeus

Wybór naszego zakładu pogrzebowego jest gwarancją organizacji ceremonii pogrzebowej na najwyższym poziomie. Zeus nie tylko dba o oprawę samej uroczystości, ale także zajmuje się przewozem zwłok, przyg...