Katalog firm

Adwokat Nawocki

Adwokat Piotr Nawocki zapewnia Wam całkowite wsparcie w problemach prawnych. Pomagam podjąć decyzję odnośnie spraw, które wymagają ingerencji prawnika. Jeżeli nie jesteście czegoś pewni, jak postąpić, w jaką stronę się udać, to lepiej poprosić o pomoc doświadczoną osobę, dzięki czemu unikniecie większych problemów prawnych.

Alimenty

Piotr Nawocki to wykształcony i rozumny adwokat, który swoje doświadczenie zdobywał w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Łodzi. To w niej pozyskał bezcenną wiedzę, ale także dowiedział się, jak powinna działać profesjonalna i spełniająca życzenia klientów kancelaria. Udało mu się ją samodzielnie otworzyć, dlatego dziś Piotr Nawocki może sam pomagać osobom, które znalazły się w ciężkiej sytuacji życiowej.
Oczywiście prawnik alimenty Łódź czasem potrzebuje porady kogoś innego, dlatego ta kancelaria zatrudnia wielu specjalistów, którzy potrafią doskonale ze sobą współpracować i świetnie się uzupełniają. Dla nich nie ma zadań nie do wykonania czy trudności nie do pokonania. Kancelaria adwokacka zajmuje się m.in. prawem pracy, testamentami, podziałem majątku czy alimentami.
Wie, jak w sposób indywidualny i odpowiedni podejść do każdego klienta, by fachowo mu doradzić i rozwiązać jego problem. Osoba, która zdecyduje się przyjść do tej kancelarii Piotra Nawockiego, na pewno uzyska to, czego potrzebuje.

Kontakt

Ulica: Brukowa 6/8

Kod: 91-347

Miejscowość: Łódź

http://adwokat-piotrnawocki.pl/

E-mail: adwokatpiotrnawocki@onet.pl

Tel.: 692-975-652


Podobne firmy

Adwokat Andrzej Śmigielski

Adwokat Andrzej Śmigielski wraz ze współpracownikami oferuje pomoc prawną osobom fizycznym i prawnym w szerokim zakresie prawa krajowego. Kancelarię działającą głównie na terenie województwa łódzkiego...

WF Adwokaci

WF Adwokaci to ludzie, którzy zawsze dążą do tego, aby osiągnąć jak najkorzystniejszy wyrok dla swoich klientów. Specjalizujemy się w prawie handlowym, gospodarczym, jak również chętnie pomagamy w zak...