Katalog firm

Adwokat Nawocki

Adwokat Piotr Nawocki zapewnia Wam całkowite wsparcie w problemach prawnych. Pomagam podjąć decyzję odnośnie spraw, które wymagają ingerencji prawnika. Jeżeli nie jesteście czegoś pewni, jak postąpić, w jaką stronę się udać, to lepiej poprosić o pomoc doświadczoną osobę, dzięki czemu unikniecie większych problemów prawnych.

Spadek

Spadek - to często bardzo drażliwy temat, który pojawia się na wokandzie sądowej. Ludzie starają się dochodzić swoich spraw, szczególnie jeżeli chodzi o duże kwoty, nieruchomości, czy też inne rzeczy po Zmarłej osobie, która być może nie zostawiła po sobie testamentu.
W takim przypadku warto zapewnić sobie wsparcie najlepszego prawnika, który pomoże Wam dochodzić swoich praw. Adwokat spadek Łódź Piotr Nawocki zaprasza do współpracy. Moja kancelaria prawnicza stoi przed Wami otworem. Zachęcam do osobistego kontaktu, abym mógł dokładnie zapoznać się ze sprawą. Sprawdzę, czy należy Wam się jakaś część spadku, wykonamy obliczenia części spadku, który Wam przysługuje.
Zajmuje się również takimi sprawami, jeżeli ktoś chce się pozbyć niechcianego spadku. Doskonale zdaje sobie sprawę, że również takie sprawy się zdarzają, dlatego bardzo chętnie pomogę Wam się z nimi uporać. Doskonale znam się na prawie i mam nadzieję, że będziecie zadowoleni ze współpracy z moją kancelarią prawniczą. Zapraszam na wizytę.

Kontakt

Ulica: Brukowa 6/8

Kod: 91-347

Miejscowość: Łódź

http://adwokat-piotrnawocki.pl/

E-mail: adwokatpiotrnawocki@onet.pl

Tel.: 692-975-652


Podobne firmy

Adwokat Andrzej Śmigielski

Adwokat Andrzej Śmigielski wraz ze współpracownikami oferuje pomoc prawną osobom fizycznym i prawnym w szerokim zakresie prawa krajowego. Kancelarię działającą głównie na terenie województwa łódzkiego...

WF Adwokaci

WF Adwokaci to ludzie, którzy zawsze dążą do tego, aby osiągnąć jak najkorzystniejszy wyrok dla swoich klientów. Specjalizujemy się w prawie handlowym, gospodarczym, jak również chętnie pomagamy w zak...