Katalog firm

Depilatorium

Depilacja laserowa ciała pozwala na całkowite usunięcie owłosienia z wybranych miejsc. Depilatorium oferuje Wam takie zabiegi kosmetyczne na wybrane partie ciała. Zapraszamy kobiety oraz mężczyzn, którzy również chcą pozbyć się niechcianych włosów ze swojego ciała. Dzięki naszym zabiegom na pewno się to uda.

Cennik depilacji

Depilatorium to nowoczesny salon depilacji, który pomoże w szybki i bezbolesny sposób pozbyć się zbędnego, często szpecącego owłosienia. Wśród naszej szerokiej oferty usług znajduje się depilacja laserowa okolic bikini, nóg, ciała, twarzy, a także specjalna oferta usuwania owłosienia dla mężczyzn. Już przy trzeciej sesji, jesteśmy w stanie trwale pozbyć się nawet do 90% owłosienia.
Wykorzystywany przez nas nowoczesny laser diodowy Vectus sprawi, że problem nadmiernego owłosienia stanie się przeszłością, a o podrażnieniach skóry nie będzie mowy. Wykonujemy zabiegi depilacji z zachowaniem zasad higieny, przeprowadzamy depilację zawsze w sposób bezpieczny dla klienta i w komfortowych warunkach naszych świetnie wyposażonych gabinetów.
Staramy się łączyć najnowsze osiągnięcia techniki z przystępnymi cenami, dzięki czemu cieszymy się zaufaniem klientów. Polecamy sprawdzić depilacja laserowa cennik Gdańsk, który wskaże państwu ceny poszczególnych zabiegów, znacznie niższe niż u naszej konkurencji.

Kontakt

Ulica: al. Rzeczypospolitej 4D

Kod: 80-369

Miejscowość: Gdańsk

http://depilatorium.pl/

E-mail: salon@depilatorium.pl

Tel.: 888-771-221