Katalog firm

DJ Tomasz Cichocki

Mam na imię Tomasz i jestem DJ'em, który gra na najróżniejszych imprezach. Posiadam bogaty repertuar, który jestem w stanie zagrać na Waszych imprezach. DJ na wesele? Możecie być pewni, że zadbam o to, aby Wasi goście za długo nie siedzieli przy stołach a parkiet będzie rozpalony do czerwoności. Zapraszam!

DJ na wesele

Bez czego nie może się obejść żadna uroczystość weselna? Oczywiście bez wspaniałej muzyki, którą wszystkim gościom i młodej parze zapewni DJ na wesele Łódź. Stworzy doskonałą oprawę dla każdej uroczystości. Przygotuje specjalną listę utworów, dopasowaną do wymagań pary młodej, która będzie w stanie rozkręcić najnudniejszą imprezę.
Zagwarantuje przyjazną i przyjemną atmosferę, zachęcającą do wyruszenia na parkiet i pozostania nim na długie godziny. To właśnie ten DJ gwarantuje wyśmienitą rozrywkę do białego rana! Oczywiście gusta muzyczne ludzi bywają bardzo różne. Starszym osobom podobają się klasyczne kawałki, podczas gdy młodsi goście zadowolą się nowoczesnymi rytmami.
Doświadczony DJ na wesele Łódź nie ogranicza się do jednego stylu muzycznego. Kombinuje z różnorodnymi melodiami i za każdym razem potrafi czymś zaskoczyć. W taki sposób prowadzi imprezę, by nakłonić do zabawy wszystkich - zarówno tych starszych, jak i tych najmłodszych. Dzięki niemu uroczystość weselna staje się niezapomnianym wydarzeniem!

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość: Łódź

http://dobradyskoteka.pl/

E-mail: tomasz@dobradyskoteka.pl

Tel.: 605-577-166