Katalog firm

Durban

Interesuje cię naprawa maszyny budowlanej i w związku z tym rozglądasz się za profesjonalnym wsparciem? W takiej sytuacji warto zainteresować się tym, co oferuje firma Durban. Durban to firma, którą możemy określić połączeniem wiedzy i ogromnego doświadczenia (na rynku od 2007 roku). Co więcej, naprawa maszyn budowlanych to tylko część oferty.

Serwis maszyn budowlanych

Bez względu na posiadany budżet, maszyny budowlane są bardzo drogie. Wszystkie firmy pracujące w budownictwie dbają o posiadany sprzęt, a w razie awarii starają się zapewnić jego jak najszybszą naprawę.
Firma Durban to serwis maszyn budowlanych, który jest dobrze znany wśród polskich firm działających w branży budowlanej. Zajmuje się także maszynami rolniczymi. W ciągu lat swojego działania na rynku polskim, firma Durban zdobyła świetną reputację. Zapewniają to opinie jej byłych klientów, którzy zawsze głośno mówią o swoim zadowoleniu ze świadczonych tam usług. Durban naprawi każdą maszynę budowlaną lub rolniczą, gwarantując że będzie ona do odbioru w wyznaczonym terminie.
Firma ta prowadzi także sprzedaż części zamiennych do maszyn popularnych marek takich jak Case i inne. Jak zatem widać, działalność firmy Durban jest bardzo szeroka i wciąż poszerzana o nowe usługi. Wysoki standard oraz pełen profesjonalizm zapewniają, że firma Durban cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród swoich klientów.

Kontakt

Ulica: Wierzchy 5

Kod: 99-232

Miejscowość: Zadzim

Interesuje cię naprawa maszyny budowlanej i w związku z tym rozglądasz się za profesjonalnym wsparciem? W takiej sytuacji warto zainteresować się tym, co oferuje firma Durban. Durban to firma, którą możemy określić połączeniem wiedzy i ogromnego doświadcz

E-mail: biuro@durban.pl

Tel.: 722399292


Podobne firmy

J&W Glob Service Sp. z o.o.

J&W Glob Service Sp. z o.o. jest firmą, która działa w roli mobilnego serwisu przeznaczonego dla samochodów ciężarowych i TIRów. Obszarem działalności firmy są kraje Europy Zachodniej, między innymi F...