Katalog firm

Dwór Artusa

Gdzie znaleźć najlepszą salę weselną,catering a nawet miejsca noclegowe, dodatkowo będziemy posiadać idealne warunki do organizacji takiego wydarzenia? Dwór Artusa to nader urokliwe miejsce, w którym zadba się nie tylko o komfort i wygodę ale obsługę takiego wydarzenia czy zagwarantowania pełnego wsparcia przy jego organizacji.

Catering

Personel jest prawdopodobnie najważniejszą częścią każdej uroczystości. Nasi pracownicy są prawdziwymi profesjonalistami w swojej pracy, dlatego zatrudniamy tylko wykwalifikowanych ludzi. Każdy zna wszystkie zasady swojej pracy i ściśle ich przestrzega. W rezultacie otrzymują Państwo przyjazny personel, który jest gotowy do pomocy w każdej chwili.
Oprócz zwykłych bankietów, catering Łódź oferuje usługi takie jak przerwy kawowe, stand-up party, imprezy firmowe na świeżym powietrzu, bankiety na statku motorowym, dostawy jedzenia do biura, usługi cateringowe w domu i wiele innych. Nasza firma Dwór Artusa jest gotowa pomóc Państwu w każdej chwili. W ten sposób zaoszczędzisz swój cenny czas, a Twoi goście oszaleją na punkcie uczty. Z nami łatwo zorganizować bankiet w jak najkrótszym czasie.
Catering istnieje od dawna i na terenie miasta działa wiele firm, ale tylko nasza firma zdobyła taką popularność. Wszystko to dzięki naszemu ogromnemu wyborowi menu. Wszystko to dzięki temu, że wszystkie dania przygotowywane są przez uznanych szefów kuchni, więc po prostu nie sposób oprzeć się choć jednemu z ich arcydzieł.

Kontakt

Ulica: Przyjazna 20

Kod: 92-403

Miejscowość: Łódź

https://www.dwor-artusa.pl/

E-mail: biuro@ccss.pl

Tel.: 606-704-205