Katalog firm

Dwór Artusa

Gdzie znaleźć najlepszą salę weselną,catering a nawet miejsca noclegowe, dodatkowo będziemy posiadać idealne warunki do organizacji takiego wydarzenia? Dwór Artusa to nader urokliwe miejsce, w którym zadba się nie tylko o komfort i wygodę ale obsługę takiego wydarzenia czy zagwarantowania pełnego wsparcia przy jego organizacji.

Organizacja wesela

Masz nie lada problem, ze znalezieniem miejsca które w Łodzi zagwarantuje ci kompleksowe wsparcie i posiada odpowiednie zaplecze by opłacało się zorganizować tutaj ważne wydarzenie, jakim jest co oczywiste wesele? Oczywiście Dwór Artusa to nie tylko wszystko czego oczekują nasi klienci, ale doświadczenie oraz profesjonalizm, osoby jakie posiadają predyspozycje by pomóc zorganizować a nawet obsługiwać każde wesele w Łodzi jakie odbywa się w takim miejscu.
Catering i wyposażenie, oraz sprzęt czy też wręcz dostosowanie sali pod kątem aranżacji czy stylizacji, to tylko niektóre z argumentów dla jakich warto przeanalizować możliwość wybrania tego miejsca, jako tego gdzie odbędzie się nasze wesele w Łodzi. Pełną ofertę naszych usług znajdą Państwo odwiedzając stronę internetową restauracji https://www.dwor-artusa.pl/.
Możemy być pewni, że nie będziemy w żaden sposób żałować tej decyzji a wręcz po czasie stwierdzimy, iż była ona jak najbardziej trafna, jednocześnie właśnie dzięki niej nasze wesele przebiegło bez żadnych problemów. Stawiajmy więc nie tylko na standard takiego miejsca, ale również jego renomę lub wszystko co samo w sobie jest nam w stanie ono zapewnić.

Kontakt

Ulica: Przyjazna 20

Kod: 92-403

Miejscowość: Łódź

https://www.dwor-artusa.pl/

E-mail: biuro@ccss.pl

Tel.: 606-704-205