Katalog firm

Dwór Artusa

Gdzie znaleźć najlepszą salę weselną,catering a nawet miejsca noclegowe, dodatkowo będziemy posiadać idealne warunki do organizacji takiego wydarzenia? Dwór Artusa to nader urokliwe miejsce, w którym zadba się nie tylko o komfort i wygodę ale obsługę takiego wydarzenia czy zagwarantowania pełnego wsparcia przy jego organizacji.

Sala weselna

Kompleks hotelowo-restauracyjny Dwór Artusa oferuje najlepsze w Polsce sale bankietowe na wesela i inne imprezy o różnej pojemności. Zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem, dla których stworzenie idealnego bankietu weselnego jest priorytetem. Przestronne i nowoczesne sale bankietowe; ogromny wybór dań kuchni europejskiej; wysoki poziom usług przy niskich cenach. Nasza sala weselna Łódź posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji przyjęć.
Jasne sale bankietowe Dwór Artusa to przytulne i komfortowe sale, wyposażone we wszystko, co potrzebne do bezbłędnego przeprowadzenia uroczystości. Każda z sal bankietowych to wszechstronne i nowoczesne miejsce, w którym można zorganizować zarówno kameralne przyjęcie dla rodziny i przyjaciół, jak i duży bankiet na wysokim poziomie na wesele do 300 osób. A dzięki stylowym i bogato zdobionym wnętrzom, sale bankietowe Dwór Artusa będą najlepszym miejscem do stworzenia luksusowych ślubnych sesji zdjęciowych dla młodych.
Warto zaznaczyć, że kompleks oferuje nie tylko sale bankietowe na wesela, ale także komfortowe pokoje i prywatny parking. Na liście niewątpliwych zalet naszego kompleksu znajduje się również demokratyczna polityka cenowa, ponieważ oferujemy wynajem sal bankietowych na wesela w bardzo lojalnych cenach, jednocześnie pracując w pełni pod budżet klienta.

Kontakt

Ulica: Przyjazna 20

Kod: 92-403

Miejscowość: Łódź

https://www.dwor-artusa.pl/

E-mail: biuro@ccss.pl

Tel.: 606-704-205