Katalog firm

Ewa Czernik

Ewa Czernik to działająca w branży psychologii kobieta, która od lat pała się pomocą ludziom w ciężkich sytuacjach, zawsze starając się wyprowadzić ich na prostą. Uwielbia rozmawiać i słuchać ludzi, co w połączeniu z dużym doświadczeniem czyni z niej osobę idealną do tego typu pomocy, niezależnie od tego, jak beznadziejna nie byłaby sytuacja.

Sesje psychoterapeutyczne

Ludzie boją się chodzić na psychoterapię, ponieważ uważają, że tylko wariaci powinni się tam znaleźć. A taka forma terapii nie jest niczym złym i może dać naprawdę wiele dobrego. Wystarczy się tylko do niej przekonać. Jako doświadczony psychoterapeuta Łódź doskonale wiem o czym mówię, dlatego zapraszam Was do wzięcia udziału w mojej terapii.
Do wizyty w moim gabinecie szczególnie zapraszam te osoby, które mają na co dzień problemy z życiem, nie umieją pozbierać się po jakiejś tragedii, nie umieją pozbierać się po śmierci Bliskiej im osoby. Zachęcam osoby, które podejrzewają u siebie lub u swoich Bliskich depresję, stany lękowe, nerwice. Razem zdiagnozujemy problem i postaramy się z nim uporać. Jako profesjonalista oraz osoba z dużym doświadczeniem stawiam na terapię krótkoterminową, która skoncentrowana jest na rozwiązaniu.
Wspólne spotkania pozwolą nam na znalezieniu wyjścia z całej sytuacji. Przekonajcie się, że naprawdę warto zawalczyć o siebie, o swoje życie, o równowagę życiową. Zapraszam!

Kontakt

Ulica: Wólczańska 20

Kod: 90-607

Miejscowość: Łódź

http://ewaczernik.pl/

E-mail: gabinet@ewaczernik.pl

Tel.: 509-359-409