Katalog firm

Jawo

W ofercie naszej firmy znajdziecie mrożonki na każdy stół. Staramy się, aby trafiały do Was dania tylko najlepszej jakości, które zapewnią Wam kulinarną ucztę smaków. Firma Jawo to wieloletnie doświadczenie, z którego już dzisiaj możecie skorzystać. Zapraszamy do współpracy z naszą profesjonalną firmą.

Dania gotowe

Jesteśmy polskim producentem wysokiej jakości mrożonek, a nasze dania gotowe spotkały się nie tylko z uznaniem klientów polskich, ale i tych zagranicznych, w tym Polaków przebywających poza granicami kraju, którzy tęsknią za pyszną i zdrową polską kuchnią.
Oferta nasza jest niezwykle bogata, jak na nowoczesne i słuchające potrzeb konsumentów przedsiębiorstwo przystało. Znajdą w niej Państwo przede wszystkim tradycyjne polskie dania w postaci pierogów na słodko, pierogów wytrawnych, pyz, knedli, krokietów, placków i rozmaitych klusek, a także pysznych uszek.
Jako że jesteśmy świadomi zróżnicowanych potrzeb Konsumentów oraz rozmaitych filozofii odżywiania się i diet, oferujemy zarówno dania mięsne, jak i bezmięsne. Wyróżnia nas także między innymi spory wybór produktów, jakimi są dania gotowe bez obecności glutenu. Idąc z duchem czasu, produkujemy także pyszne japońskie pierożki gyoza, a także gnocchi ziemniaczane, będące jednym ze skarbów kuchni włoskiej.
Wyróżnia nas też dbałość o jakość i wartości odżywcze naszych produktów w każdej fazie ich powstawania - od początkowej koncepcji po sam proces mrożenia.

Kontakt

Ulica: Równoległa 88/98

Kod: 42-216

Miejscowość: Częstochowa

http://jawo.pl/

E-mail: firma@jawo.pl

Tel.: 34 363-14-28