Katalog firm

Jawo

W ofercie naszej firmy znajdziecie mrożonki na każdy stół. Staramy się, aby trafiały do Was dania tylko najlepszej jakości, które zapewnią Wam kulinarną ucztę smaków. Firma Jawo to wieloletnie doświadczenie, z którego już dzisiaj możecie skorzystać. Zapraszamy do współpracy z naszą profesjonalną firmą.

Mrożonki

Firma JAWO powstała z inicjatywy grupki przyjaciół, która zapragnęła podzielić się z innymi swoją miłością do kuchni tradycyjnej. Przy pomocy swoich produktów przekazuje ona klientom najcenniejsze wartości. Zachęca do powrotu do tradycyjnej kuchni polskiej i zainteresowania się jej wysoką jakością, wyjątkowym smakiem oraz fantastycznymi barwami.
Mrożonki JAWO, podobnie jak typowe dania polskie, częściowo robione są ręcznie. Pracownicy sami lepią pierogi i kluski, które dzięki temu smakują i wyglądają znacznie lepiej. Każdy z przyjemnością zje je w porze obiadowej! Firma dba również o wartości odżywcze swoich produktów. Zdrowe dania firmy Jawo dostępne jako mrożonki, także spokojnie można je podawać i dzieciom, i osobom starszym.
JAWO przygotował dla swoich klientów dwie specjalne oferty. Pierwsza z nich kierowana jest do konsumentów indywidualnych, a druga do biznesmenów, właścicieli knajp i hurtowni. Obie można sprawdzić na stronie tej firmy. JAWO chce zadbać o wszystkich i póki co udaje mu się to robić.

Kontakt

Ulica: Równoległa 88/98

Kod: 42-216

Miejscowość: Częstochowa

http://jawo.pl/

E-mail: firma@jawo.pl

Tel.: 34 363-14-28