Katalog firm

Jawo

W ofercie naszej firmy znajdziecie mrożonki na każdy stół. Staramy się, aby trafiały do Was dania tylko najlepszej jakości, które zapewnią Wam kulinarną ucztę smaków. Firma Jawo to wieloletnie doświadczenie, z którego już dzisiaj możecie skorzystać. Zapraszamy do współpracy z naszą profesjonalną firmą.

Pierogi mrożone

Jesteśmy polskim przedsiębiorstwem produkującym dania mrożone, w tym pierogi mrożone. Chociaż siedziba nasza mieści się w Częstochowie, nasze produkty dotarły także i do innych krajów. Nasze pierogi występują w ogromnej wręcz różnorodności. Zadbaliśmy o odpowiednie zbalansowanie naszej oferty, i tak znajdą u nas Państwo bogaty wybór pierogów wytrawnych w rozmaitych wariantach, jak i pierogów na słodko.
Pierogi to zachwycające danie, które może występować w setkach odmian, a liczba możliwych wariantów nadzienia jest niemal niczym nieograniczona. Dzięki naszym produktom mogą Państwo odkryć warianty pierogów, które zachwycą nie tylko smakiem, ale będą także pełne cennych składników odżywczych, w tym witamin, których wskutek nieodpowiedniego przetwarzania pozbawiona jest spora ilość mrożonek dostępnych na rynku.
Poza pysznymi typowo polskimi pierogami mrożonymi oferujemy Państwu także powiew pierogowej egzotyki w postaci pysznych japońskich pierożków gyoza, które także oferujemy z różnymi nadzieniami i wykonujemy je wedle tradycyjnych receptur z kraju Wschodzącego Słońca, a o których więcej dowiesz się z naszej strony https://jawo.pl/.

Kontakt

Ulica: Równoległa 88/98

Kod: 42-216

Miejscowość: Częstochowa

http://jawo.pl/

E-mail: firma@jawo.pl

Tel.: 34 363-14-28