Katalog firm

J&W Glob Service Sp. z o.o.

J&W Glob Service Sp. z o.o. jest firmą, która działa w roli mobilnego serwisu przeznaczonego dla samochodów ciężarowych i TIRów. Obszarem działalności firmy są kraje Europy Zachodniej, między innymi Francja i Niemcy. J&W Glob Service przyjmuje zgłoszenia przez całą dobę, rozsądnie wyceniają świadczone usługi. To firma godna zaufania.

Serwis scania Niemcy

Twoja Scania zepsuła się w Niemczech i nie wiesz co zrobić? Nie chcesz korzystać z niemieckich serwisów, ponieważ za ich usługę trzeba sporo zapłacić? W takim razie skorzystaj z pomocy polskich mechaników, którzy są w stanie szybko dojechać w każde miejsce w Niemczech i naprawić Twoją ciężarówkę!
Nasz serwis scania Niemcy pomoże Tobie w każdej sytuacji. Od lat pomagamy przedsiębiorcom działającym w branży związanej z transportem wielkogabarytowym i wiemy jak ważne jest to, żeby Twój towar dojechał na czas pod wskazany adres. Dlatego właśnie postawiliśmy na mobilny serwis, który działa nie tylko w Niemczech, ale także na terenie całej Europy Zachodniej. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem diagnostycznym, a w naszych mobilnych autach serwisowych znajdują się doświadczeni mechanicy, którzy znają się na ciężarówkach marki Scania.
Zapoznaj się z naszą stroną internetową i przekonaj się, że możemy Tobie zaoferować profesjonalną usługę za znacznie niższą cenę niż konkurencja. Jak już nas sprawdzisz, to skontaktuj się z nami.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922


Podobne firmy

Durban

Interesuje cię naprawa maszyny budowlanej i w związku z tym rozglądasz się za profesjonalnym wsparciem? W takiej sytuacji warto zainteresować się tym, co oferuje firma Durban. Durban to firma, którą m...