Katalog firm

Kategorie


Koczwara

Koczwara Stolarka Aluminiowa Sp. J. zaprasza do skorzystania ze swojej oferty. Jesteśmy liderem w produkowaniu najlepszej stolarki aluminiowej na rynku. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zdobycie doskonałej opinii wśród naszych klientów. Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, jeżeli jesteście zainteresowani współpracą.

Montaż klimatyzacji

W okresie letnim, polskich upałów nie powstydziłyby się nieraz żadne z krajów afrykańskich czy azjatyckich. Temperatura przekraczająca 30 stopni Celsjusza to coraz bardziej powszechny obraz lata nad Wisłą. Takie temperatury potrafią zwalić z nóg nawet najmocniejszych zawodników, a już szczególnie tych, którzy pracują w nasłonecznionych biurach, w których wewnętrzna temperatura czasem zrównuje się, a nieraz przewyższa temperaturę na zewnątrz. Co robić? Jest na to proste rozwiązanie.
Istnieje wspaniały wynalazek technologiczny, który jest już w powszechnym użyciu w wielu ciepłych krajach - klimatyzacja. Z roku na rok zyskuje na popularności również i w naszym kraju. Dzięki niej, możemy schłodzić pomieszczenie do odpowiadającej nam temperatury.
Zaś w zimie - większość modeli pozwoli na dogrzanie naszego mieszkania. Profesjonalną dostawę, montaż, a także serwis oferuje firma Koczwara - klimatyzacja Stalowa Wola. Nie czekaj, nie męcz się w trakcie upałów! Już dziś zgłoś się po najlepszą ofertę!

Kontakt

Ulica: Brandwicka 2

Kod: 37-403

Miejscowość: Pysznica

http://koczwara.com.pl/

E-mail: biuro@koczwara.com.pl

Tel.: 15 844-03-08


Podobne firmy

ARM

ARM to firma, dzięki której otrzymacie najlepsze okna i drzwi dla każdego domu. Wszystkim naszym klientom oferujemy szeroki katalog produktowy oraz wysoka jakość obsługi. Jeżeli nie jesteście czegoś p...