Katalog firm

PPHU Ład

P.P.H.U Ład to firma z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży ogrodniczej. Działa na terenie województwa łódzkiego, kierując ofertę do instytucji, przedsiębiorców i osób prywatnych. Firma świadczy zarówno usługi ogrodnicze, jak i porządkowe. Zajmuje się koszeniem trawników, wycinką drzew, pielęgnacją ogrodów i nie tylko.

Usługi ogrodnicze

Jesteśmy firmą z bardzo dużym doświadczeniem w branży. Świadczymy usługi ogrodnicze Łódź oraz porządkowe na terenie województwa łódzkiego. Ze swojej strony możemy zagwarantować Państwu szybki czas realizacji prac, sumienność oraz przystępne ceny.
W ramach swoich usług zajmujemy się między innymi koszeniem trawy, wycinką drzew, wywozem śmieci, odśnieżaniem, wyrównaniem terenu, wyburzaniem starych budynków itp. Porządkujemy tereny - grabimy liście, wywozimy odpady, zakładamy trawniki, możemy pomóc również w walce z chwastami.
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą stroną internetową, gdzie można poznać szczegóły oferty oraz specyfikę naszej działalności. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient był zadowolony z wykonywanych przez nas usług. Mamy odpowiednie narzędzia, jesteśmy terminowi, wszystkie prace przeprowadzamy z dbałością o bezpieczeństwo. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, zapraszamy do kontaktu, pozostajemy do dyspozycji w godzinach pracy, chętnie odpowiemy na każde pytanie z zakresu naszej działalności.

Kontakt

Ulica: Skłodowskiej 42

Kod: 95-050

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

http://miastoiogrody.pl/

E-mail: biuro@miastoiogrody.pl

Tel.: 692-585-357