Katalog firm

Kategorie

Porady


PPHU Ład

P.P.H.U Ład to firma z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży ogrodniczej. Działa na terenie województwa łódzkiego, kierując ofertę do instytucji, przedsiębiorców i osób prywatnych. Firma świadczy zarówno usługi ogrodnicze, jak i porządkowe. Zajmuje się koszeniem trawników, wycinką drzew, pielęgnacją ogrodów i nie tylko.

Wycinka drzew

Dzięki zapoznaniu się z ofertą firmy P.P.H.U. "Ład" Danuta Kuklis zyskacie Państwo konkretną wiedzę na temat możliwości specjalistów w zakresie oczyszczania miasta. Tereny miejskie wymagają skutecznych działań, które zapewnią im efektowny i porządny wygląd. W ofercie "Ładu" znaleźć można między innymi porządkowanie terenów zielonych, usuwanie zbędnego zachwaszczenia, koszenie. Możliwa jest również wycinka drzew Łódź. Z całą ofertą zapoznasz się odwiedzając stronę http://miastoiogrody.pl/wycinka-drzew/.
Wkrótce po zleceniu czegokolwiek naszym specjalistom możecie Państwo obserwować pierwsze efekty. W wielu przypadkach udaje się całkowicie zmodyfikować wygląd danego miejsca - oczywiście na lepsze. W pracy wykorzystujemy oczywiście duże doświadczenie i sprawne, zręczne ręce, ale mamy również do dyspozycji szereg nowoczesnych urządzeń. To znacznie przyspiesza realizację wszystkiego, czego się podejmujemy.
Przy każdym zleceniu jesteśmy zainteresowani uzyskaniem wytycznych od klienta, możemy jednak samodzielnie zaplanować przebieg prac, jeśli zachodzi taka potrzeba. Robimy to z dużą dbałością o jakość każdej poszczególnej czynności.

Kontakt

Ulica: Skłodowskiej 42

Kod: 95-050

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

http://miastoiogrody.pl/

E-mail: biuro@miastoiogrody.pl

Tel.: 692-585-357