Katalog firm

Orthovision

Znajdująca się na warszawskiej dzielnicy Wola klinika OrthoVision specjalizuje się w stomatologii i ortodoncji. Dysponując wieloletnią praktyką, zapewnia nie tylko profesjonalną diagnostykę, ale także kompleksowe leczenie zębów i wad zgryzu. Na pacjentów czeka tu wykwalifikowana kadra lekarzy i życzliwa atmosfera.

Ortodoncja

Mające swoją siedzibę na warszawskiej Woli nowoczesne centrum ortodontyczno-stomatologiczne OrthoVision świadczy usługi w zakresie ortodoncji i stomatologii ogólnej o czym można dowiedzieć się więcej przeglądając naszą stronę https://www.orthovision.pl/. Zespół doświadczonych lekarzy stomatologów zaprasza na wizytę do doskonale wyposażonego gabinetu osoby dorosłe i dzieci.
Centrum oferuje pełen zakres usług ortodontycznych, w tym zasługującą na wyróżnienie innowacyjną metodę leczenia wad ortodontycznych u osób dorosłych Clear Aligner. Odznaczająca się najwyższym komfortem leczenia ortodontycznego metoda stanowi świetną alternatywę dla tradycyjnych aparatów ortodontycznych. Wykonane z przezroczystego tworzywa nakładki pozostają niewidoczne i łatwo je samodzielnie założyć/zdjąć. Podjęcie leczenia poprzedza pełna diagnostyka radiologiczna.
Na pierwszą wizytę u ortodonty OrthoVision zaprasza dzieciaki od 6 roku życia i osoby dorosłe bez górnej granicy wieku. Lekarze gwarantują zachowanie najwyższych standardów opieki zabiegowej, indywidualne podejście do każdego pacjenta i przyjazną atmosferę w gabinecie.
Mieszczący się na Woli Gabinet jest doskonale skomunikowany z resztą miasta i zaprasza pacjentów z innych dzielnic – Bemowa, ortodonta Warszawa Śródmieście, Bielan i Żoliborza, i nie tylko.

Kontakt

Ulica: Wyszyńskiego 5

Kod: 01-015

Miejscowość: Warszawa

https://www.orthovision.pl/

E-mail: stomatologia@orthovision.pl

Tel.: 514-247-364