Katalog firm

Orthovision

Znajdująca się na warszawskiej dzielnicy Wola klinika OrthoVision specjalizuje się w stomatologii i ortodoncji. Dysponując wieloletnią praktyką, zapewnia nie tylko profesjonalną diagnostykę, ale także kompleksowe leczenie zębów i wad zgryzu. Na pacjentów czeka tu wykwalifikowana kadra lekarzy i życzliwa atmosfera.

Wybielanie zębów

Wybielanie zębów w ostatnich latach staje się zabiegiem coraz modniejszym, na który decyduje się coraz więcej osób. Należy jednak pamiętać, że z takiego zabiegu skorzysta mogą przede wszystkim osoby w pełni zdrowe, nie posiadające na zębach rządnych wypełnień, a także nie zmagających się z problemami z dziąsłami. Zabieg wybielania zębów zdecydowanie najlepsze efekty daje w przypadku zębów o żółtym zabarwieniu.
Istnieje wiele metod na wybielanie zębów Warszawa Żoliborz, mniej lub bardziej wykorzystywanych współcześnie przez stomatologów. Różnią się one pomiędzy sobą nie tylko skutecznością, ale również i ceną oraz przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu. Metodę wybielania zębów należy dopasować indywidualnie do każdego przypadku, aby osiągnąć jak najlepsze efekty zabiegu. Należy też mieć na uwadze, że nie zawsze może być możliwe osiągnięcie wymarzonego odcienia zębów. Efekt wybielania zębów w głównej mierze uzależniony jest od:
  • - stanu uzębienia,
  • - rodzaju osadu nazębnego,
  • - zastosowanego wybielacza,
  • - odcienia uzębienia przed przystąpieniem do zabiegu wybielania.

Kontakt

Ulica: Wyszyńskiego 5

Kod: 01-015

Miejscowość: Warszawa

https://www.orthovision.pl/

E-mail: stomatologia@orthovision.pl

Tel.: 514-247-364