Katalog firm

Polskie Budownictwo Sportowe

Firma Polskie Budownictwo Sportowe z siedzibą w Warszawie specjalizuje się w budowie boisk wielofunkcyjnych. Dysponując wieloletnim doświadczeniem w branży, zapewnia kompleksową obsługę. Realizuje inwestycje prywatne i zamówienia publiczne. W zakres usług wchodzi projektowanie, budowa obiektu i instalacja nawierzchni.

Budowa boiska

Pewnie sporo z was zastanawiało się, jak wygląda budowa boiska wielofunkcyjnego. Już nie musicie się zastanawiać, ponieważ zamierzam wam to opisać. Boiska wielofunkcyjne powstają zazwyczaj przy szkołach. Dla dzieci i młodzieży oznacza to dostępność do bardziej rozbudowanej bazy sportowej.
Boiska wielofunkcyjne to możliwość uprawiania kilku dyscyplin drużynowych, dzięki czemu szkoły mogą urozmaicać zajęcia wychowania fizycznego. No, ale jak wygląda ta budowa? Budowę takiego boiska zaczynamy przede wszystkim od projektu, a po jego akceptacji możemy rozpocząć przygotowywanie terenu. Potem musimy przeprowadzić roboty ziemne i badania gruntu, w celu m.in. weryfikacji wód gruntowych. Na boiskach wielofunkcyjnych powierzchnię pokrywa się poliuretanem, ponieważ jest materiałem elastycznym, syntetycznym i bezspoinowym.
Nawierzchnia z tego materiału sprzyja bezpiecznej grze, ponieważ zapewnia odpowiednią przyczepność i amortyzację. Poliuretan najczęściej wybierany jest w kolorze zielonym, ale bywa też spotykany w kolorze pomarańczowym. W nawierzchnię trzeba tez wkomponować również linie boiskowe, które są w kolorze białym oraz żółtym.
Kolejnym etapem budowy jest utwardzenie nawierzchni i wykonanie podbudowy mineralnej. Trzeba również odwodnić teren. Budowa boiska powinna także zawierać wykonanie ogrodzenia i trybun. Teraz już wiecie, jak wygląda taka budowa. Tak to sobie wyobrażaliście?

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 37/58

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.boiskaikorty.pl/

E-mail: biuro@boiskaikorty.pl

Tel.: 608856835


Podobne firmy

Baas Panel

Projektowanie z uwzględnieniem potrzeb klienta, usługi monterskie z zakresu budownictwa, konsultacje i doradztwo, dystrybucja drzwi gazoszczelnych i płyt wysokiej jakości o różnej charakterystyce i sp...

Geo-Soft

Geo-Soft to działająca od 2005 roku firma realizująca usługi geodezyjne na terenie całego kraju. Swoją ofertę kieruje do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw budowlanych oraz inwestycji publ...

Paut

Interesują ciebie innowacyjne systemy, odpowiadające za automatykę budynków? Pracownia Automatyki nie tylko gwarantuje do nich dostęp, lecz zawsze gwarantuje zoptymalizowanie ich pod względem ewentual...