Katalog firm

AMS Car Design

AMS Car Design specjalizuje się w przyciemnianiu szyb, sprzedawaniu szyb oraz ich montowaniu. Na rynku znajdujemy się już od bardzo długiego czasu i nasi klienci mogą być zawsze pewni, że usługi, jakie im zaoferujemy będą na najwyższym poziomie. Zachęcamy wszystkich do skorzystania z naszych usług. Służymy też poradą.

Auto szyby

Coraz więcej osób decyduje się na zabieg, jakim jest przyciemnianie szyb samochodowych. Jest to sposób na to, aby zarówno ochronić powierzchnię szyby przed zniszczeniami, jak i zmniejszyć nagrzewanie się wnętrza samochodu. Szyby przyciemniane są za pomocą specjalnej folii, która jest nakładana na ich powierzchnię.
Jeżeli zatem kogokolwiek interesują folie na auto szyby Łódź jest siedzibą firmy AMS Car Design. Firma ta działa na rynku polskim od wielu długich lat i specjalizuje się w profesjonalnym przyciemnianiu szyb samochodowych. Użyte w tym celu folie zawsze są najwyższej jakości, dzięki czemu są w stanie przetrwać w formie niezmienionej przez długi czas. Oprócz tego firma AMS Car Design umożliwia wykonanie przyciemnienia innych rodzajów szyb, a w swojej bogatej ofercie ma także sprzedaż szyb samochodowych.
Duży profesjonalizm pracowników firmy, sprawność w realizacji zleceń oraz bardzo przystępne ceny, wszystko to sprawia, że firma AMS Car Design to prawdziwy lider w swojej branży.

Kontakt

Ulica: Pojezierska 60

Kod: 94-104

Miejscowość: Łódź

http://www.przyciemniamy.com.pl/

E-mail: ciemneszyby@o2.pl

Tel.: 668-833-423