Katalog firm

Adwokat Andrzej Śmigielski

Adwokat Andrzej Śmigielski wraz ze współpracownikami oferuje pomoc prawną osobom fizycznym i prawnym w szerokim zakresie prawa krajowego. Kancelarię działającą głównie na terenie województwa łódzkiego tworzy doświadczony i wykwalifikowany zespół. Gwarantujemy klientom pełną i skuteczną ochronę interesów prawnych.

Odszkodowania

Wiele osób, które miały nieszczęście być ofiarą nagłego wypadku lub innych wydarzeń losowych, ma prawo do uzyskania odszkodowania za poniesione szkody. W obecnych czasach można zaobserwować rosnącą świadomość tego jakie prawa i przywileje ma każdy obywatel. Coraz więcej osób udaje się do kancelarii prawnych, szukając prawnika który może okazać się pomocny podczas batalii o odszkodowanie.
W Łodzi takiego adwokata można łatwo znaleźć w kancelarii adwokackiej Andrzeja Śmigielskiego. To bardzo duża kancelaria, która cieszy się świetną opinią wśród swoich licznych klientów. Między innymi jej specjalizacją są sprawy dotyczące odszkodowań. Zatem dla każdej osoby, dla której pomocny może być adwokat odszkodowania Łódź to idealne miasto. W Łodzi nigdy nie będzie problemu aby znaleźć odpowiedniego przedstawiciela prawnego.
W kancelarii adwokackiej Andrzeja Śmigielskiego każdy klient może oczekiwać obsługi na najwyższym poziomie. W ten sposób nigdy nie ma trudności z tym, aby wywalczyć należne sobie odszkodowanie.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 270

Kod: 90-361

Miejscowość: Łódź

http://www.adwokatmecenas.eu/

E-mail: andrzej.smigielski@adwokatura.pl

Tel.: 426842847


Podobne firmy

WF Adwokaci

WF Adwokaci to ludzie, którzy zawsze dążą do tego, aby osiągnąć jak najkorzystniejszy wyrok dla swoich klientów. Specjalizujemy się w prawie handlowym, gospodarczym, jak również chętnie pomagamy w zak...